Genel Bilgiler

Toplantı Tarihi : 2-5 Mart 2023
Toplantı Yeri : Wyndham/Ankara
İnternet Sitemiz : Bilimsel program ve kayıt bilgilerine www.calistay2023.infeksiyondunyasi.org veya linke tıklayarak erişebilirsiniz.
Yaka Kartı : Kayıt yaptıran tüm katılımcılara yaka kartı dağıtılacaktır. Etkinlik düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.
Katılım Belgesi : Katılım belgeleri, tüm bilimsel program katılımcılarına çalıştay merkezinin içerisinde yer alacak kayıt masasından dağıtılacaktır.
Davet Mektubu ve İzin Yazıları : Çalıştay katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları, çalıştay sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.
İptaller : Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 14 Ocak 2023 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.